НАШІ РЕЙСИ

Автобуси Вроцлав - Івано-Франківськ

Якщо ви роздумуєте над тим, як би купити квиток Вроцлав-Івано-Франківськ, має сенс подумати саме над автобусним квитком! Вроцлав Івано-Франківськ - маршрут не такий довгий, щоб намагатися обов'язково заощадити час, взявши квиток на літак. Навпаки, тут можна заощадити гроші, адже на автобуси з Вроцлава до Івано-Франківська ціни квитків зовсім не високі! До того ж в автобусі, наприклад, від компанії East West Eurolines будуть відкидатися спинки сидінь, справно працювати кондиціонери, і обов'язково буде вай-фай - бездротовий Інтернет! Чим це не привід взяти квиток саме в компанії East West Eurolines?

Як вигідно придбати квитки на автобуси з Вроцлава до Івано-Франківська

На офіційному сайті компанії East West Eurolines ви можете дізнатися всю потрібну для вас інформацію! Вкажіть, що вас цікавить маршрут Вроцлав-Івано-Франківськ, автобус. Ціна квитка буде розрахована для кожного рейсу. Для пільговиків, які вибирають для поїздки за маршрутом Вроцлав-Івано-Франківськ автобус, вартість квитка знижується. Ви зможете вибрати собі рейс за часом, ціною, а потім підібрати місце в салоні автобуса. Потім квитки можна буде забронювати або ж відразу викупити. Як способи оплати підходять система онлайн-платежів «Приват24», будь-який термінал «Приватбанку», платіжна карта або ж грошовий переказ. Після оплати компанія East West Eurolines надішле вам електронний квиток. Не забудьте перед поверненням з чарівного Вроцлава його роздрукувати!

 

Чарівний Вроцлав

Неможливо не назвати місто Вроцлав чарівним. Це воістину казкове місто, повне старих будинків (в кожному з яких, як здається, живуть феї!), гномів, що ніби вийшли з казки – ними місто просто всипане. Скульптури, малюнки - гноми всюди! Місцеві жителі називають їх «малолюдками» - маленькими чоловічками. Але і великі люди теж у Вроцлаві всюди, в тому числі наші співвітчизники! Дуже багато вихідців з Західної України їдуть до Вроцлава за трудовим контрактом, щоб за кілька років заробити пристойну суму грошей. Багато у Вроцлаві і студентів, адже польський диплом - це все-таки диплом Європейського Союзу! А ще тут багато туристів, які приїхали вдихнути трохи чарівництва.

Збираєтеся до Вроцлава в якості туриста, робочого або студента? Ми готові максимально швидко і недорого відвезти до Вроцлава та назад в Івано-Франківськ! Компанія East West Eurolines завжди чекає ваших замовлень!

Помилка

Ок
Відміна
Ок