НАШІ РЕЙСИ

Автобуси Львів-Люблін

Чому варто придбати автобусні квитки Львів-Люблін у перевізника East West Eurolines? Це відмінне рішення для того, хто планує поїздку за цим маршрутом. Ціни у перевізника доступні, а умови поїздки - відмінні: відкидні спинки сидінь в салоні автобуса, справно працюють кондиціонери та, на довершення всього, бездротовий Інтернет! А їхати в автобусі з вай-фаєм - це значить не витратити час даремно, а провести його виключно з толком. Якщо все це вам важливо - то вам дійсно варто купити квиток Львів-Люблін у перевізника East West Eurolines!

Автобусні квитки Львів-Люблін: ціни та розклад

Щоб купити квиток у компанії East West Eurolines, потрібно зайти на офіційний її сайт і заповнити там спеціальну форму, де потрібно вказати, що цікавить вас маршрут Львів-Люблін, автобус, вартість квитка. Все необхідне буде вказано прямо в розкладі, а ціна буде залежати від того, чи належать пасажири до тих чи інших пільгових категорій. Ви можете переконатися, що на автобус Львів-Люблін ціна квитка цілком доступна, прямо зараз. Подивившись ціни і час прибуття/відправлення, ви зможете підібрати найзручніший рейс і місця в салоні з числа вільних, а потім забронювати квитки, або навіть оплатити відразу. Для оплати підійдуть система онлайн-платежів «Приват24», будь-який термінал «Приватбанку», платіжна картка будь-якого банку або ж грошовий банківський переказ. Після оплати ви отримаєте електронну версію квитка, яку залишиться тільки роздрукувати - і можна їхати в прекрасне місто Люблін!

Чудовий Люблін

Не дарма критики архітектури та мистецтвознавці виділили архітектуру Любліна в окремий стиль: «люблінський ренесанс». Уявляєте, як в цьому польському місті красиво? Багато туристів з радістю затримуються в Любліні по шляху до Львова, тільки щоб помилуватися його архітектурою. А скільки в Любліні трудових контрактників! Вихідці переважно з Західної України з радістю їдуть працювати в це велике промислове місто, де їм оплачує проживання роботодавець, і можна накопичити грошей, щоб потім повернутися додому забезпеченою людиною. Плюс до всього в Люблін часто їдуть абітурієнти – вступати до люблінських університетів, і потім регулярно їздять по цьому маршруту кожні канікули вже в якості студентів. Ви відноситесь до однієї з цих категорій пасажирів? Компанія East West Eurolines чекає вас!

Помилка

Ок
Відміна
Ок