НАШІ РЕЙСИ

Автобус Львів - Вроцлав

Що може бути кращим від поїздки, яка триває не дуже довго, але при цьому відрізняється комфортом і приємністю? Йдеться про поїздку в автобусі, в якому відкидаються спинки сидінь і можна спати. Про поїздку в автобусі, в якому не душно, тому що працюють кондиціонери. Про поїздку в автобусі, який їде максимально швидко. Про поїздку в автобусі, куди можна взяти будь-який гаджет - ноутбук, планшет, смартфон - і до ваших послуг будуть всі блага Інтернету завдяки вай-фаю. Безумовно, якщо вам потрібно купити квиток Львів-Вроцлав, такий автобус буде ідеальним рішенням.

Розклад рейсів зі Львів Вроцлав

Міжнародні рейси Львів Вроцлав приймають центральний автовокзал на вулиці Стрийській 109 та автостанція №8, що розташована на площі Двірцевій неподалік залізничного вокзалу. Локація відправлення вказана в таблиці результатів пошуку за напрямком, що дозволяє обрати рейс, який відмінно підходить по часу та місцю розташування атвостанції. У Вроцлаві автобуси прибувають на автобусну станцію, що знаходиться на вулиці Суха, 1/11. Звідси без труднощів можна дістатись в будь-яку частину міста за допомогою громадського транспорту.

Ціни на автобусні квитки зі Львова до Вроцлава

East West Eurolines - це перевізник, який і справді піклується про своїх пасажирів. Ви можете переконатися, що на наші затишні автобуси маршруту Львів-Вроцлав вирізняються доступною ціною білетів. Тому подорож до Вроцлава по кишені практично кожному. У компанії East West Eurolines дуже простий по інтерфейсу сайт: досить скористатись формою пошуку і ви одразу отримаєте таблицю з розкладом курсуючих за маршрутом Львів-Вроцлав автобусів, вартістю квитків, часом відправлення та прибуття та доступними знижками. Виберіть собі рейс на найбільш зручний час, місце в салоні з числа вільних, і можете бронювати квиток. Квиток можна не тільки забронювати, але і викупити відразу: в офісі компанії, в будь-якому терміналі ПриватБанку або ж в касі будь-якого банку грошовим переказом. Способи інтернет-оплати також є: система онлайн-платежів Приват24 або банківська картка. Після оплати на електронну адресу буде відправлений цифровий квиток, його необхідно роздрукувати, щоб надати водію під час посадки на автобус.

Прекрасний, чарівний Вроцлав

Вроцлав можна легко назвати чарівним містом, тому що як у Львові кругом леви - кам'яні, гранітні, керамічні, намальовані - так і у Вроцлаві кругом гноми. Туристи можуть бродити по цьому старому європейському місту і насолоджуватися не тільки видами і архітектурою, але і підрахунком гномів, яких місцеві жителі називають малолюдкамі. Вроцлав приваблює не тільки туристів - досить часто туди їдуть вчитися і працювати. Адже багатьом хочеться, не виїжджаючи занадто далеко від будинку, отримати диплом Європейського Союзу або заробити пристойну суму грошей! І ми готові допомогти вам у цьому - відвіземо до Вроцлава швидко, з комфортом і недорого.

Помилка

Ок
Відміна
Ок