Напрям: Івано-Франківськ - Прага (23 лютого)

Маршрут Час Місця Ціна

Івано-Франківськ Прага

12:25

відправлення

19 год 35 хв
час у подорожі
07:00

прибуття

4

вільних


НАШІ РЕЙСИ

З Івано-Франківська до Праги

Подорож за маршрутом Івано-Франківськ-Прага варто здійснити за допомогою компанії «East West Eurolines»! Ми дбаємо про те, щоб автобуси, на які ми пропонуємо купити квитки, були найкращими, і вам було дійсно приємно подорожувати!

Автобус Івано-Франківськ-Прага

Тут, на сайті, ви знайдете розклад рейсів як за маршрутом Івано-Франківськ-Прага, так і за іншими напрямами! Крім того, можна буде подивитися фотографії запропонованих нами автобусів, щоб переконатися в їх комфортабельності. Квиток на потрібне вам місце в автобусі ви зможете забронювати безкоштовно, щоб потім оплатити одним з декількох запропонованих способів. Після оплати ми надішлемо на вашу електронну адресу квиток в форматі PDF. Не забудьте його роздрукувати перед поїздкою до Праги!

Чудова Прага

Чи є місто прекрасніше Праги? Звичайно, Париж переміг Прагу в багатовіковому змаганні «Найбільший туристичний центр Європи». Але в красі він з нею не зрівняється. Прага чарівна: там все зберіглося, як багато століть назад - і стародавні костели, і вежі, і прекрасні старовинні будівлі, на реставрацію яких не шкодують грошей. У місті можна побачити справжні середньовічні фрески. А в фортеці на пагорбі зробили музейний комплекс з чудовою панорамою на розкішну річку Влтаву і приголомшливо красиве місто Прагу!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок