НАШІ РЕЙСИ

Автобусні квитки Київ — Вроцлав

Купити квиток Київ-Вроцлав відмінна ідея! Ось тільки потрібно дуже ретельно підбирати вид транспорту. Навіщо летіти на літаку, якщо не такою вже й довгою буде поїздка на автобусі? Адже якщо ви сідаєте на курсуючий за маршрутом Київ-Вроцлав автобус, ціна квитка буде значно нижчою, ніж на літак. А ось умови нітрохи не гірші! Ви зможете виспатися на сидінні з відкидною спинкою при справному кондиціонері. У салоні автобуса буде бездротовий Інтернет, який дозволить займатися абсолютно чим завгодно в дорозі, головне-взяти з собою гаджет. Цього достатньо, щоб із задоволенням і комфортом провести час подорожі!

Розклад автобусів Київ Вроцлав

Для того щоб ознайомитися з докладним графіком відправлень на сторінці у формі пошуку виберіть потрібну дату і натисніть Пошук. За кілька секунд наш сайт згенерує таблицю з актуальним розклад рейсів Київ Вроцлав, інформацією про автовокзали відправлення та прибуття, цінами, кількістю вільних місць на кожен рейс, інформацією про наявність квитків зі знижками. З Києва до Вроцлава автобуси регулярно відправляються з автовокзалу номер один, який розташований біля головного залізничного вокзалу міста. Доїхати сюди можна на метро або громадським транспортом. Автовокзал прибуття у Вроцлаві розташований на вулиці Суха 1/11. Середній час в дорозі займає близько 20 годин. При плануванні поїздки враховуйте різницю в часі в 1 годину між часовими поясами України та Польщі.

Ціни на автобусні квитки Київ Вроцлав

Відстань між Києвом і Вроцлавом становить 1135 кілометрів. Найкомфортніший і доступний з фінансової точки зору спосіб дістатися з одного міста в інше-автобусний рейс. Акційні квитки на автобуси Київ Вроцлав можуть коштувати навіть 100 грн. Повна вартість проїзду за маршрутом Київ Вроцлав залежить від конкретного рейсу і в середньому коливається від 600 до 750 гривень.

Як купити квитки на автобус з Києва до Вроцлава?

На офіційному сайті перевізника «East West Eurolines » Ви зможете дізнатися все, що вам потрібно знати про вашу поїздку. Вкажіть, що вас цікавить маршрут Київ-Вроцлав. Вартість квитка буде вказана прямо в розкладі рейсів. Для пільговиків, які беруть квитки на автобуси за маршрутом Київ-Вроцлав, ціна квитка буде зі знижкою. Вибравши ідеальний рейс, ви зможете забронювати автобусний квиток Київ-Вроцлав або викупити його відразу. Оплатити квиток можна через систему онлайн-платежів ПРИВАТ24, в терміналах Приватбанку, в будь-якому банку завдяки послузі грошового переказу, або ж банківською карткою. Після оплати ви отримаєте електронну версію квитка до Вроцлава — не забудьте його роздрукувати перед подорожжю в це чарівне місто!

Магія Вроцлава

Ми їдемо не просто в якесь там польське місто Вроцлав. Ми їдемо в місто прекрасної старої архітектури і гномів! Адже гноми у Вроцлаві просто всюди! А гноми-хранителі скарбів, згідно з усіма можливими казками і легендами. Значить, навіть якщо гноми на вигляд є скульптурами і картинками, вони все одно можуть відкрити доступ до скарбів Вроцлава! Трудовим контрактникам — до хороших доходів, яких можна досягти за кілька років роботи в цьому місті. Студентам & mdash; до диплому Європейського Союзу, а туристам — абсолютно до будь-якої казки, яку вони тільки зможуть придумати, відвідавши дивовижне, чарівне місто Вроцлав! Ми відвеземо вас до цієї казки. Притому зробимо це недорого, швидко і з максимумом комфорту!

Помилка

Ок
Відміна
Ок