НАШІ РЕЙСИ

 

 Квиток на автобус Київ-Вроцлав

 
Купити квиток Київ-Вроцлав - відмінна ідея! Ось тільки потрібно дуже ретельно підбирати вид транспорту. Навіщо летіти на літаку, якщо не такою вже і довгою буде поїздка на автобусі? Адже якщо ви сідаєте на прямуючий за маршрутом Київ-Вроцлав автобус, ціна квитка буде значно нижче, ніж на літак. А ось умови - анітрохи не гірші! Ви зможете виспатися на сидіннях з відкидною спинкою при справному кондиціонері. У салоні автобуса буде бездротовий Інтернет, який дозволить займатися абсолютно чим завгодно в дорозі, головне - взяти з собою гаджет. Цього достатньо, щоб із задоволенням і комфортом провести час подорожі!
 

Компанія «East West Eurolines»

 
На офіційному сайті перевізника «East West Eurolines» ви зможете дізнатися все, що вам потрібно знати про вашу поїздку. Вкажіть, що вас цікавить маршрут Київ-Вроцлав, автобус. Вартість квитка буде вказана прямо в розкладі рейсів. Для пільговиків, які беруть квитки на прямуючий по маршруту Київ-Вроцлав автобус, ціна квитка буде зі знижкою. Вибравши ідеальний рейс, ви зможете забронювати автобусний квиток Київ-Вроцлав або викупити його відразу. Оплатити квиток можна буде через систему онлайн-платежів «Приват24», в терміналах «ПриватБанку», в будь-якому банку завдяки послузі грошового переказу, або ж банківською карткою. Після оплати ви отримаєте електронну версію квитка до Вроцлава - не забудьте його роздрукувати перед подорожжю в це чарівне місто!
 

Чари Вроцлава

 
Ми їдемо не просто в якесь там польське місто Вроцлав. Ми їдемо в місто прекрасної старої архітектури і ... гномів! Адже гноми у Вроцлаві просто всюди! А гноми - хранителі скарбів, згідно з усіма знаменитими казок і легенд. Значить, навіть якщо гноми на вигляд - скульптури і малюнки, вони все одно можуть відкрити доступ до скарбів Вроцлава! Трудовим контрактникам - до гарних доходів, яких можна досягти за кілька років роботи в цьому місті. Студентам - до диплому Європейського Союзу, а туристам - абсолютно до будь-якої казки, яку вони тільки зможуть придумати, відвідавши дивовижне, чарівне місто Вроцлав! Ми відвеземо вас до цієї казки. І зробимо це недорого, швидко і з максимумом комфорту!

Помилка

Ок
Відміна
Ок