НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Рівне-Прага


Дорога Рівне-Прага може бути дуже приємною, незважаючи на довгий маршрут. Досить купити квиток на хороший автобус. Саме такі пропонує наша компанія «East West Eurolines». Тут ви можете забронювати безкоштовно місце в салоні і придбати автобусні квитки на потрібний рейс.
 

Автобус Рівне-Прага

 
Ми пропонуємо подорож в комфортабельному сучасному автобусі, оснащеному усім необхідним. Регулярні перевірки справності техніки гарантують безпечну і приємну поїздку.
 
Оберіть в розкладі зручний вам рейс. Якщо потрібно, ви можете забронювати безкоштовно квиток, і сплатити пізніше, протягом терміну резерву. Оплата можлива будь-яким зручним вам способом:

 
Їдемо до Праги


Ви знаєте, що Прага вважалася в середні віки європейською столицею магії? Чеські королі шанували так званих магів, чаклунів і алхіміків - невизнаних учених з усіх куточків Європи. З тих пір пройшло вже багато часу, але Прага і сьогодні просякнута чарами і готичною атмосферою середньовіччя.
 
Оцінити її ви зможете, піднявшись на стіни Празького Граду - вам відкриється чудова панорама міста: гострі дахи, шпилі і готичні будівлі. Відчути смак Праги ви зможете в місцевих ресторанчиках, де вам запропонують автентичні чеські страви, і не тільки сучасні, але і родом з інших століть. Хочете максимально зануритися в містичне середньовічне минуле Праги? Тоді рекомендуємо відвідати:

Помилка

Ок
Відміна
Ок