НАШІ РЕЙСИ

 

Повертаємося з Варшави до Львова!

 
Їдемо на автобусі! Чому саме на автобусі, запитаєте ви? Тому що в хороших автобусах і умови хороші! Наприклад, компанія East West Eurolines пропонує просто чудові умови! Спинки сидінь відкидаються - значить, можна спати. Кондиціонери працюють справно - вам ніколи не буде душно! Бездротовий Інтернет - вай-фай - працює без перебоїв, а це значить, що до ваших послуг всі блага Всесвітньої Павутини, якими тільки можна скористатися в дорозі! Що залишається? Лише купити квиток Варшава-Львів у компанії East West Eurolines!
 

Варшава-Львів, автобус: ціна квитка

Якщо ви зібралися їхати з Варшави до Львова і вас цікавить, у скільки вам обійдеться поїздка з компанією East West Eurolines, то не сумнівайтеся - на автобус Варшава-Львів ціна квитка невелика. А щоб дізнатися докладніше, ви можете зайти на офіційний сайт компанії і вказати там, що вас цікавить курсуючий за маршрутом Варшава-Львів автобус: вартість квитка буде вказана в розкладі рейсів, при цьому пільговикам будуть покладатися знижки. На офіційному сайті компанії можна буде також вибрати собі місце в салоні з числа вільних. За підсумками вибору місце можна забронювати; а можна викупити квиток на автобус Варшава-Львів відразу. Оплатити можна не тільки в офісі компанії! Ви можете підійти до найближчого терміналу «ПриватБанку», можете - в найближчий банк, зробити в касі грошовий переказ. А можна нікуди не ходити: автобусні квитки Варшава-Львів продаються і через Інтернет, їх можна оплатити банківською картою або ж через систему онлайн-платежів «Приват24». Після оплати ми надішлемо вам електронний квиток. Роздрукуйте його - і можна буде повертатися до Львова з прекрасною Варшави, скориставшись роздруківкою як проїзним документом.
 

Прекрасна Варшава і дивовижний Львів

В якійсь мірі Варшава і Львів - схожі міста. У всякому разі, Варшава - столиця Польщі, а Львів - неофіційна столиця західної частини України. Два дивовижно гарних європейських міста, між якими всього лише ніч або день шляху... Якщо ви подорожували по Європі, і Варшава була останнім містом в вашому списку, зробіть останнім краще Львів. Їхати недалеко, а краса ще одного європейського міста не залишить вас байдужими. Крім того, у Варшаві живе багато львів'ян: вчиться або працює. І беруть квитки на наші автобуси, щоб з'їздити додому, до рідних! Чекаємо і вас!

Помилка

Ок
Відміна
Ок