НАШІ РЕЙСИ

Чеський вояж автобусом Житомир-Прага

Прагу недарма звуть Парижем Східної Європи і музеєм під відкритим небом. Завдяки багатій архітектурній палітрі вона щорічно приваблює більше туристів, ніж будь-яке інше місто регіону.

Рейс Житомир-Прага

Напрямок користується попитом, і є чимало компаній, що пропонують послуги перевезення. Можна по-старому вивчати розклад на автовокзалі. Однак просунуті мандрівники, не перериваючи зборів в дорогу, вважають за краще заздалегідь забронювати безкоштовно або відразу купити квиток онлайн. На нашому сайті ви легко знайдете відповідний рейс.

Застигла музика празьких площ і вуличок

Історично Прага складалася з кількох окремих поселень, які колись були окремими містами і передмістями, і розвивалися самостійно. Війни, пожежі і погроми часто змінювали зовнішність кварталів, нашаровуючи ренесанс і бароко поверх готики. А на рубежі XIX-XX ст. Прага перетворилася на батьківщину чеського модерну.
Візитні картки і гордість міста: готичний Собор св.Вітта, який будувався не одне століття, і Карлів міст через Влтаву. Завдяки своїм сторожовим баштам і скульптурам красою та своєрідністю він може посперечатися зі знаменитим Тауерським мостом.

Сама впізнавана празька площа - імені святого патрона Чехії Вацлава. Колись тут розміщувався кінний ринок. Свій нинішній вигляд вона надбала близько ста років тому завдяки будівлям в стилі конструктивізму, ар-деко, функціоналізму і інших напрямів, характерних для сецессіона. Чехам не чужий гумор: в одному з майданних павільйонів виставлена ​​пародія на Вацлавську статую: король сидить на перевернутому догори ратицями коні.

Незвичайна архітектурна геометрія добре помітна в місті. «Танцюючий будинок», відомий арт-об'єкт і офісна будівля, з'явився відносно недавно, але швидко підкорив туристів динамізмом композиції. Він складається з двох зрощених циліндрів, що нагадують чоловічу і жіночу фігури в русі, і просто дихає пристрастю вуличного танго.

Розташований на вежі Староміської ратуші астрономічний годинник - найбільш впізнаваний в світі і найстаріший з тих, що ще працюють. Встановлений в 1410 році, він обріс безліччю унікальних рухомих фігурок, які розігрують цілі містичні вистави для туристів.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок