Квиток на автобус Гданськ-Івано-Франківськ

Компанія East West Eurolines пропонує вам купити квиток Гданськ-Івано-Франківськ максимально простим і приємним способом! Крім легкості покупки квитка, ви отримаєте ще й такі пільги поїздки, якщо візьмете саме автобусний квиток Гданськ-Івано-Франківськ: відкидні спинки сидінь, справні кондиціонери, а ще - чудову можливість зайти в Інтернет прямо в автобусі завдяки бездротовому інтернет-з'єднанню Wi-Fi ! Чому б при такому розкладі не взяти квиток саме в компанії East West Eurolines? Особливо, якщо врахувати, що при виборі для поїздки за маршрутом Гданськ-Івано-Франківськ автобуса ціна квитка буде у цій компанії цілком доступна.

Як купити квиток з Гданська в Івано-Франківськ

Зайдіть на офіційний сайт компанії East West Eurolines, уточніть в спеціальній формі, що вас цікавить маршрут «Гданськ-Івано-Франківськ», автобус, вартість квитка - і отримаєте розклад рейсів! Місце ви можете вибрати в автобусі будь-яке з числа вільних. На автобус Гданськ-Івано-Франківськ ціна квитка буде відразу ж вказана, при цьому будуть вказані знижки для пільговиків. Ви зможете оплатити квиток через систему онлайн-платежів «Приват24», через будь-який термінал «Приватбанку», платіжною карткою або ж грошовим переказом. А за підсумками оплати ви отримаєте електронний квиток з Гданська в Івано-Франківськ. Не забудьте роздрукувати його, так як саме ця роздруківка буде вашим офіційним проїзним документом додому з міста Гданська!

Прекрасне місто Гданськ

Приморське місто-порт Гданськ завжди чекає гостей: як туристів, спраглих скупатися в морі великого і красивого міста, так і інші категорії візитерів. Саме в Гданську зосереджено найбільше промисловості в Польщі, а значить, тут безліч робочих місць. Трудові контратники їдуть працювати в Гданськ, живуть там за рахунок роботодавця, а потім повертаються додому, в основному на Західну Україну, з пристойною сумою грошей, накопиченою за період трудового контракту. А скільки в Гданську українських туристів! Тут же цілих чотирнадцять університетів, та й диплом Європейського Союзу багато кому хочеться отримати. Ось студенти і їдуть в Гданськ, повертаючись додому на канікулах - наприклад, в Івано-Франківськ. Чому б не поїхати саме з нашою компанією? Автобусний перевізник East West Eurolines чекає ваших замовлень!

Популярні рейси

route
Львів-Варшава
Від 800.00 грн
route
Львів - Краків
Від 800.00 грн.
route
Львів-Ряшів
Від 810 грн
route
Львів-Лодзь
Від 1170.00 грн
route
Львів-Познань
Від 1350.00 грн
route
Львів-Гданьск
Від1575.00 грн
route
Варшава - Івано-Франківськ
Від 550.00 грн
route
Варшава - Львів
Від 800.00 грн
route
Вроцлав - Івано-Франківськ
Від 1400.00 грн
route
Вроцлав - Київ
Від 700.00 грн
route
Вроцлав - Львів
Від 1100.00 грн
route
Гданськ - Івано-Франківськ
Від 1650.00 грн
route
Івано-Франківськ - Вроцлав
Від 1200.00 грн
route
Івано-Франківськ - Гданськ
Від 1500.00 грн
route
Київ - Вроцлав
Від 700.00 грн
route
Краків-Львів
Від 800.00 грн
route
Лодзь - Львів
Від 900.00 грн
route
Львів - Люблін
Від 800.00 грн
route
Люблін - Львів
Від 600.00 грн
route
Львів - Мюнхен
Від 1751.00 грн
route
Чернівці - Вроцлав
Від 580.00 грн
route
Краків - Київ
Від 450,00 грн
route
Київ - Краків
Від 600.00 грн
route
Львів - Берлін
1200