Напрям: Івано-Франківськ - Варшава (24 березня)

Маршрут Час Місця Ціна

Івано-Франківськ Варшава

12:25

відправлення

13 год 00 хв
час у подорожі
00:25

прибуття

10

вільних

Івано-Франківськ Варшава

06:00

відправлення

13 год 30 хв
час у подорожі
18:30

прибуття

20

вільних

Івано-Франківськ Варшава

19:35

відправлення

11 год 25 хв
час у подорожі
06:00

прибуття

15

вільних


НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Івано-Франківськ - Варшава


Шукаєте кращий транспорт і найзручніші рейси для поїздки до Варшави?
 «East West Eurolines» - це десятки років досвіду на ринку автоперевезень, комфортабельні автобуси, високий рівень сервісу і доступні ціни.


Автобус Івано-Франківськ - Варшава


Наша першочергова турбота - ваш комфорт. Нашим клієнтам повинно бути зручно на всіх етапах. Починаючи з підбору рейса і закінчуючи самою поїздкою Івано-Франківськ - Варшава.

Кожен наш автобус оснащений всім, що потрібно в подорожі: кондиціонерами, можливістю вийти в Інтернет і багато чим іншим. На сайті https ewe.ua ви знайдете розклад рейсів, ціни та інфо про знижки. Є можливість забронювати безкоштовно, а вже потім купити квиток - протягом терміну резерву. Після покупки перевірте свою електронну пошту - ми надішлемо вам квиток, і вам залишиться лише роздрукувати його.


Майбутнє поруч


За легендою, своєю появою і назвою Варшава зобов'язана весіллю рибалки на ім'я Вар з русалкою на ім'я Сава. За століття свого існування вона дуже виросла і змінилася, доживши до звання столиці. На сьогоднішній день це найближче до нас європейське місто, красиве і сучасне. Тут знайдеться місце для студентів, робітників і туристів. Зараз Варшава - місто майбутнього, і ще довго буде залишатися в цьому званні. Відправтеся туди, щоб скласти власну думку, а наша компанія «East West Eurolines» допоможе з квитками!

Помилка

Ок
Відміна
Ок