НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Київ - Краків


У нас з вами є серйозна перевага перед мандрівниками минулих століть: в сучасному транспорті такий рівень комфорту, який раніше людям і не снився. І навіть бюджетна поїздка в автобусі буде приємною і безпечною.


Автобус Київ - Краків


Компанія «East West Eurolines» пропонує вам поїздку сучасними автобусами, з Інтернетом, з кондиціонером та іншими зручностями. У розкладі рейсів на нашому сайті ewe.ua ви можете побачити вартість квитків, інфо про акції та можливості заощадити.

Ви можете забронювати безкоштовно або купити квиток відразу, сплативши його зручним способом. Обирайте будь-який, все одно в підсумку ви станете власником електронного документа, який залишиться лише роздрукувати.


Краків 


Краків - одне з найбільших польських міст, головний культурний і туристичний центр Польщі. Тут можна гуляти годинами, милуючись старовинними будівлями і визначними пам'ятками. Побачити все найцікавіше можна на туристичному маршруті «Королівська дорога», а відпочити за чашкою кави і продегустувати традиційні страви можна в центрі міста. На сьогоднішній день він відкритий тільки для пішоходів, і є ідеальним місцем для відпочинку.
 
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок