НАШІ РЕЙСИ

Автобусні квитки Київ Краків

У нас з вами є серйозна перевага перед мандрівниками минулих століть: в сучасному транспорті такий рівень комфорту, який раніше людям і не снився. І навіть бюджетна поїздка в автобусі буде приємною і безпечною. Перевізник East West Eurolines гарантує своїм пасажирам комфортні та безпечні подорожі з Києва до Кракова. Останній не дарма вважається культурною столицею Польщі і одним з найпривабливіших міст для туристів.

Автобуси Київ Краків розклад рейсів

Компанія East West Eurolines пропонує Вам поїздку на сучасних автобусах, з Інтернетом, з кондиціонером та іншими зручностями. Для того щоб ознайомитися з докладним графіком рейсів, скористайтеся формою пошуку квитків на сторінці. Вкажіть бажану дату відправлення та натисніть кнопку Пошук. За кілька секунд наш сайт згенерує таблицю з актуальним розкладом автобусів Київ Краків. У таблиці ви побачите вартість автобусних квитків на кожен рейс, час відправлення, адреси автовокзалів виїзду і прибуття, орієнтовний час у дорозі. З Києва міжнародні автобуси в напрямку Кракова відправляються від автостанції Київ 1, яка розташовується біля центрального залізничного вокзалу. До Кракова рейси з Києва прибувають на центральний автовокзал, що знаходиться на вулиці Босяцькій 18.

Як купити автобусні квитки Київ Краків онлайн?

У таблиці розкладу виберіть рейс який вам найбільше підходить за ціною і часу відправлення. Біля нього натисніть кнопку Вибрати. Визначтеся з місцем в автобусі і вкажіть дані пасажирів. Зверніть увагу на те щоб вірно вказати адресу електронної пошти, адже саме туди будуть відправлені електронні квитки. Оплатити поїздку Київ Краків можна онлайн за допомогою кредитної картки або ж безпосередньо в офлайн офісах перевізника East West Eurolines.

Ціни на квитки Київ Краків

Вартість автобусних квитків безпосередньо залежить від конкретного рейсу. Перевізник East West Eurolines регулярно пропонує своїм пасажирам приємні знижки, що дозволяє купити квитки іноді навіть за 100 гривень. Повна вартість автобусних квитків за напрямком Київ Краків коливається в рамках 500-600 грн.

Цікаві факти про Краків

Краків-одне з найбільших польських міст, головний культурний і туристичний центр Польщі. Тут можна гуляти годинами, милуючись старовинними будівлями і пам'ятками. Побачити все найцікавіше можна на туристичному маршруті«Королівська дорога & raquo;, а відпочити за чашкою кави і продегустувати традиційні страви можна в центрі міста. На сьогоднішній день він відкритий тільки для пішоходів, і є ідеальним місцем для відпочинку.

Помилка

Ок
Відміна
Ок