Автобусні квитки Київ Краків

У нас з вами є серйозна перевага перед мандрівниками минулих століть: в сучасному транспорті такий рівень комфорту, який раніше людям і не снився. І навіть бюджетна поїздка в автобусі буде приємною і безпечною. Перевізник East West Eurolines гарантує своїм пасажирам комфортні та безпечні подорожі з Києва до Кракова. Останній не дарма вважається культурною столицею Польщі і одним з найпривабливіших міст для туристів.

Автобуси Київ Краків розклад рейсів

Компанія East West Eurolines пропонує Вам поїздку на сучасних автобусах, з Інтернетом, з кондиціонером та іншими зручностями. Для того щоб ознайомитися з докладним графіком рейсів, скористайтеся формою пошуку квитків на сторінці. Вкажіть бажану дату відправлення та натисніть кнопку Пошук. За кілька секунд наш сайт згенерує таблицю з актуальним розкладом автобусів Київ Краків. У таблиці ви побачите вартість автобусних квитків на кожен рейс, час відправлення, адреси автовокзалів виїзду і прибуття, орієнтовний час у дорозі. З Києва міжнародні автобуси в напрямку Кракова відправляються від автостанції Київ 1, яка розташовується біля центрального залізничного вокзалу. До Кракова рейси з Києва прибувають на центральний автовокзал, що знаходиться на вулиці Босяцькій 18.

Як купити автобусні квитки Київ Краків онлайн?

У таблиці розкладу виберіть рейс який вам найбільше підходить за ціною і часу відправлення. Біля нього натисніть кнопку Вибрати. Визначтеся з місцем в автобусі і вкажіть дані пасажирів. Зверніть увагу на те щоб вірно вказати адресу електронної пошти, адже саме туди будуть відправлені електронні квитки. Оплатити поїздку Київ Краків можна онлайн за допомогою кредитної картки або ж безпосередньо в офлайн офісах перевізника East West Eurolines.

Ціни на квитки Київ Краків

Вартість автобусних квитків безпосередньо залежить від конкретного рейсу. Перевізник East West Eurolines регулярно пропонує своїм пасажирам приємні знижки, що дозволяє купити квитки іноді навіть за 100 гривень. Повна вартість автобусних квитків за напрямком Київ Краків коливається в рамках 500-600 грн.

Цікаві факти про Краків

Краків-одне з найбільших польських міст, головний культурний і туристичний центр Польщі. Тут можна гуляти годинами, милуючись старовинними будівлями і пам'ятками. Побачити все найцікавіше можна на туристичному маршруті«Королівська дорога & raquo;, а відпочити за чашкою кави і продегустувати традиційні страви можна в центрі міста. На сьогоднішній день він відкритий тільки для пішоходів, і є ідеальним місцем для відпочинку.

Популярні рейси

route
Львів-Варшава
Від 800.00 грн
route
Львів - Краків
Від 800.00 грн.
route
Львів-Ряшів
Від 800 грн
route
Львів-Лодзь
Від 1170.00 грн
route
Львів-Познань
Від 1350.00 грн
route
Львів-Гданьск
Від1575.00 грн
route
Варшава - Івано-Франківськ
Від 550.00 грн
route
Варшава - Львів
Від 800.00 грн
route
Вроцлав - Івано-Франківськ
Від 1400.00 грн
route
Вроцлав - Київ
Від 700.00 грн
route
Вроцлав - Львів
Від 1100.00 грн
route
Гданськ - Івано-Франківськ
Від 1650.00 грн
route
Івано-Франківськ - Вроцлав
Від 1200.00 грн
route
Івано-Франківськ - Гданськ
Від 1500.00 грн
route
Київ - Вроцлав
Від 700.00 грн
route
Краків-Львів
Від 800.00 грн
route
Лодзь - Львів
Від 900.00 грн
route
Львів - Люблін
Від 800.00 грн
route
Люблін - Львів
Від 600.00 грн
route
Львів - Мюнхен
Від 1751.00 грн
route
Чернівці - Вроцлав
Від 580.00 грн
route
Краків - Київ
Від 450,00 грн
route
Київ - Краків
Від 600.00 грн
route
Львів - Берлін
1200