Квитки на автобус Київ - Дрезден
Європейське турне автобусом Київ-Дрезден
Самі німці за величезне значення в збереженні культурно-історичної спадщини країни називають столицю Саксонії Флоренцією на Ельбі. І популярність у туристів, так само як і кількість рейсів Київ-Дрезден, це підтверджують.
Сучасний зручний і ефективний пошук квитків
У будь-який час доби і з будь-якого місця з доступом в інтернет, скориставшись нашим сайтом, ви легко купите квиток на автобус Київ-Дрезден зі зручним розкладом, і на найвигідніших умовах. Також є прекрасна можливість забронювати безкоштовно вільне місце заздалегідь.
Оновлене обличчя старого міста
На превеликий жаль, в результаті війни від історичного центру залишилися лише гори каменів. Однак німці методично відновлюють його до цього дня.
Церкву Фрауенкірхе, зведену в XVIII столітті і зруйновану бомбардуваннями, за часів НДР залишили в якості пам'ятних руїн. Але після возз'єднання Німеччини почався громадський рух за відновлення реліквії, і в 2006 році відбулося її урочисте відкриття.
Дрезден в першу чергу відомий своїми картинними галереями та унікальними колекціями, ядро яких було зібрано при Августі Сильному, який очолював Саксонію і Річ Посполиту. У 30-і рр. роботи експресіоністів знищувалися націонал-соціалістами, як дегенеративні. Після захоплення міста радянськими військами багато шедеврів були вивезені з країни і повернулися тільки в період «відлиги» 50-х.
До цього часу було відновлено багато музейних будівель, і вони прийняли експозиції. У галереї старих майстрів в комплексі Цвингера виставлено зібрання картин, написаних до кінця XVIII століття. У Альбертінумі представлене мистецтво XIX-XX ст. В Зелених Склепіннях, в замку-резиденції - ювелірні скарби епохи абсолютизму. Серед них є навіть своя бурштинова кімната.
Набережна Ельби або Тераса Брюля сама по собі є пам'ятником архітектури і дрезденським надбанням. Створена як частина фортифікаційних споруд, вже після наполеонівських баталій вона стала перетворюватися на місце громадського променаду. До рубежа XIX-XX її вигляд наблизився до сучасного і надбав неоренесансних рис. Втім, панорама протилежного берега також не поступається пишнотою!