НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Калуш-Краків


Ви знали, що Краків часом називають «містом драконів»? Наші автобуси не такі швидкі, як дракони, зате з нами ваша поїздка буде максимально комфортною. На сайті «East West Eurolines» ви можете купити квиток на потрібний рейс за все за пару хвилин, онлайн.
 

Автобус Калуш-Краків


Насамперед можна забронювати безкоштовно свій квиток Калуш-Краків. Це необхідно, якщо часу до від'їзду залишилося зовсім мало, а ви ще в пошуку кращого варіанту. Сплатити замовлення необхідно вчасно, до закінчення терміну броні, інакше квиток знову потрапить у продаж.
 
Дізнайтеся на сайті розклад рейсів, ознайомтеся з актуальними акціями та системою лояльності на сайті ewe.ua. Все це допоможе вам зробити кращий вибір і заощадити зараз і в подальшому.
 
Ви будете приємно здивовані комфортом в автобусах нашої компанії. Це сучасний транспорт з Інтернетом і кондиціонерами, оснащений усіма зручностями. Якщо більше сумнівів немає, сміливо обирайте зручний спосіб оплати. Далі завантажте файл з квитком, який ми надішлемо вам на електронну пошту, і роздрукуйте його. А далі можна вирушати в дорогу!
 

Краків - лігво дракона

 
А як інакше назвати Краків? У минулі часи тут коронували польських принців, а тепер країною ходить легенда про те, що під Вавельським замком спить дракон. Тож не дивно, що так багато сувенірів в магазинчиках в історичному центрі міста присвячені драконам.
 
У Кракові для туристів передбачена пішохідна зона в центрі, зі старовинною архітектурою, кафе і ресторанами. Але якщо ви хочете якомога краще оглянути місцеві визначні пам'ятки, скористайтеся туристичним маршрутом «Королівська дорога» - він охоплює майже всі найцікавіші і «знакові» місця в місті.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок