Напрям: Стрий - Краків (25 березня)

Маршрут Час Місця Ціна

Стрий Краків

17:35

відправлення

9 год 55 хв
час у подорожі
02:30

прибуття

11

вільних

Стрий Краків

18:55

відправлення

10 год 45 хв
час у подорожі
04:40

прибуття

7

вільних


НАШІ РЕЙСИ

Плюси подорожей на автобусі

Щоб побувати в різних країнах, не обов'язково довго відкладати гроші, досить правильно обрати транспортний засіб. Одним з найбільш економних є автобус. Він має цілий ряд переваг:

Купити квиток на автобус Стрий-Краків за найкращою ціною

Подорожувати з комфортом і в безпеці можливо. Для цього необхідно купувати квитки безпосередньо у перевізника. Однією з кращих компаній з перевезення пасажирів є «East West Eurolines». Підприємство вже багато років працює на ринку, і заслужило довіру завдяки своїй якісній роботі. На нашому сайті представлені рейси в різні міста України та країн Європи. У нас ви можете забронювати безкоштовно або відразу купити квиток на автобус Стрий-Краків. Портал оснащений зручними інструментами, які дозволяють швидко знайти інформацію про потрібний напрямок. Ми пропонуємо накопичувальну систему знижок для постійних клієнтів. Більше подробиць можна дізнатися на сайті. У компанії працюють тільки професійні менеджери. Вони з радістю допоможуть забронювати безкоштовно квитки на рейси, і підберуть розклад. Подорожувати з нами - це лише задоволення, так як автопарк підприємства має тільки сучасні автобуси, укомплектовані всім необхідним для далеких поїздок. Скористайтеся послугами компанії «East West Eurolines» з декількох причин:

Місто з великою історичною спадщиною

Краків - польське місто, розташоване на річці Віслі. Це один з найважливіших економічних, культурних і наукових центрів країни. Його історичний центр внесений до Списку об'єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Туристам тут буде цікаво познайомитися з історією міста, прогулятися його затишними вуличками і покуштувати страви національної кухні в місцевих ресторанах. Найпопулярнішими визначними пам'ятками Кракова є:

Помилка

Ок
Відміна
Ок