Напрям: Тернопіль - Гданьск (25 березня)

Маршрут Час Місця Ціна

Тернопіль Гданьск

18:40

відправлення

21 год 5 хв
час у подорожі
14:45

прибуття

18

вільних

Тернопіль Гданьск

13:25

відправлення

18 год 55 хв
час у подорожі
07:20

прибуття

18

вільних

Тернопіль Гданьск

14:50

відправлення

21 год 30 хв
час у подорожі
11:20

прибуття

10

вільних


НАШІ РЕЙСИ

Тернопіль-Гданськ: любов з першого рейсу


Місто Гданськ називають «морською перлиною Польщі». Відправляйтеся пізнавати цей скарб з нашою компанією, готовою забезпечити вам тільки найкомфортніші, швидкі і вигідні рейси. Пропонуємо забронювати безкоштовно квиток на рейс Тернопіль-Гданськ прямо зараз.

 
Автобус Тернопіль-Гданськ: зразок комфорту і безпеки


Для того, щоб купити квиток онлайн в напрямку Тернопіль-Гданськ, буде потрібно всього пара хвилин, так як у нас зручний розклад рейсів.
 
Ставши нашим клієнтом, ви захочете звертатися до нас знову і знову, адже у нас:
 
Розроблені найоптимальнішим чином логістичні маршрути скорочують час перебування в дорозі. Безумовно, наш автобус - той самий, який ви шукали. Переконайтеся в цьому особисто.
 

День в Гданську: проводимо продуктивно


Навіть якщо на дослідження Гданська у вас є всього одна доба, вона буде дійсно насиченою! Прямо з самого ранку, після заселення у готель, вирушайте знайомитися з центром міста. Тут проходить знаменитий на весь світ Королівський тракт, що складається з вулиці Длуга і ринку Длугим Тарг. Погляньте на Золоті та Зелені ворота, зразки архітектури XVII століття. Також відвідайте двір Братства Святого Єжи, побудований в пізньому готичному стилі.

Після екскурсії Старим Містом і вивчення всіх його костелів неодмінно проведіть час в Олівському Парку. Цей парк був заснований в XVIII столітті і може похвалитися величними оранжереями, водоспадами і скелями.

Увечері ви можете посидіти на романтично освітленій набережній Молтави або відправитися на феєричне шоу в кабаре «Еван».
 
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок