НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Хмельницький - Катовіце

 
Маршрут Хмельницький - Катовіце - шлях аж ніяк не близький. Тому важливо купити квиток на комфортабельний транспорт, і у надійного перевізника. Таким є компанія «East West Eurolines», що більше 10 років тому з'явилася на ринку пасажирських перевезень.
 

Автобус Хмельницький - Катовіце

 
Ми пропонуємо вам поїздку сучасним туристичним транспортом, який регулярно проходить техогляд. У кожному з наших автобусів є Інтернет і кондиціонери.
 
На сайті ewe.ua ви легко знайдете розклад рейсів. Для цього вкажіть в пошуковому рядку потрібний напрямок - Хмельницький - Катовіце. Ви вивчите графік поїздок, дізнаєтеся ціни і наявність акцій. Ви можете як забронювати безкоштовно квиток, так і оплатити відразу - будь-яким зручним способом. Тільки не забудьте роздрукувати файл з проїзним документом, який ми надішлемо вам в електронному форматі.
 

Катовіце

 
Катовіце, в першу чергу - велике індустріальне місто з розвиненою вугільною і металургійною галузями промисловості, а також значущий транспортний вузол з міжнародним аеропортом, залізничним вокзалом та мережею трамваїв до інших міст Сілезії.
 
Раніше Катовіце називали «маленьким Парижем» через своєрідну, схожою на паризьку, архітектуру в центрі міста. Зараз від цього майже нічого не залишилося, і туристів місто залучає фестивалем кіберспорту і ярмарком, на якій можна поласувати традиційними польськими сосисками.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок