Напрям: Краків - Івано-Франківськ (23 березня)

Маршрут Час Місця Ціна

Краків Івано-Франківськ

00:45

відправлення

11 год 35 хв
час у подорожі
13:20

прибуття

10

вільних


НАШІ РЕЙСИ

Найкращий транспорт для туриста

Люди з великим досвідом подорожей знають, що найбільш економним і зручним транспортом є автобус. Так як квиток на цей транспортний засіб значно дешевше, ніж на літак, а маршрут пролягає відразу через декілька країн, то за невелику плату можна помилуватися прекрасними пейзажами.

Автобус Краків-Івано-Франківськ: де купити квиток

Якщо ви шукаєте надійного перевізника, скористайтеся послугами компанії «East West Eurolines». Ми вже багато років працюємо на ринку пасажирських перевезень. Підприємство має великий автопарк з сучасними, комфортабельними транспортними засобами. На нашому сайті представлені рейси по Україні та в європейські країни. У нас ви можете забронювати безкоштовно і купити квиток на автобус Краків-Івано-Франківськ. Постійним клієнтам надається накопичувальна система знижок. Для цього необхідно зібрати певну кількість квитків і обміняти їх на іменну дисконтну карту. Для консультації з усіх питань звертайтеся за номерами контакт-центру. Менеджер допоможе знайти розклад і забронювати безкоштовно квитки на рейси. Якщо ви давно мріяли відвідати мальовниче українське місто, тоді вам варто скористатися послугами «East West Eurolines», і відправитися в подорож за маршрутом Краків-Івано-Франківськ, і ось чому:

Затишне українське місто

 
Щоб познайомитися з цікавими пам'ятками архітектури і насолодиться красою природи західної України, відвідайте Івано-Франківськ. Він є культурним і науковим центром Івано-Франківської області. Мальовничі парки, алеї з квітами і гостинні жителі створюють особливу атмосферу. У туристів місто користується популярністю завдяки великій кількості пам'яток архітектури. В Івано-Франківську обов'язково потрібно відвідати:

Помилка

Ок
Відміна
Ок