НАШІ РЕЙСИ

Поїздка вихідного дня - Краків-Калуш


Рейси до Польщі після скасування візового режиму стають дедалі популярнішими у жителів Західної України. Не простоюють і автобуси в зворотну сторону. Відстані між Краковом і населеними пунктами Івано-Франківської області не великі. Всього за кілька годин можна дістатися до Калуша - міста з шестисотрічної історією, багатої на події, знаменитого своїми уродженцями і традиційними промислами.
 

Зручний вибір перевізника

 
Купити квитки Краків-Калуш, перебуваючи за кордоном, не проблема. Можливість забронювати безкоштовно посадочні місця в автобусах компанії Еast West Eurolines доступна на сайті цілодобово. Для цього потрібно ввести в пошукову форму потрібний напрямок і вивчити розклад рейсів. Щодня десятки наших автобусів курсують всією Європою, і обрати серед них потрібний за напрямком і розкладом можна за пару хвилин на сайті ewe.ua.


Екскурс Калушем

 
Століттями головним надбанням калуських земель була сіль. З її здобутком пов'язана пильна увага до цих місць з боку Польщі. Уже в 15 столітті місцевим старостам і католицьким монастирям була надано дозвіл на солеваріння і пивоваріння.

Для оборони Калуша від чужоземних нападів був збудований потужний замок, а місту подаровано Магдебурзьке право. Всі оборонні споруди були з'єднані між собою системою підземних ходів, щоб місто могло витримати тривалу облогу. З метою додаткового захисту була створена штучна річка, що незабаром отримала назву Млинної, оскільки на її берегах швидко з'явилися водяні млини. На жаль, до наших часів від Фортеці та її героїчного минулого залишилися тільки спогади.

Однією з візитних карток Калуша є костел святого Валентина. У середньовіччі він виконував роль форпосту римсько-католицької церкви і осередку освіти. Внаслідок частих пожеж він не раз вигоряв, і в 1845 році був відбудований в камені в неоготичному стилі. Напередодні Першої світової війни був зведений неовізантійський храм св. Михайла - друга ключова пам'ятка Калуша.
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок