НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Львів-Брауншвейг


Правильний вибір перевізника - запорука вдалої подорожі. Ми вітаємо вас на сайті компанії «East West Eurolines», автоперевізника з величезним досвідом і великим автопарком автобусів. Тут ви можете онлайн купити квитки на автобус, заощадивши час і гроші.
 

Автобус Львів-Брауншвейг

 
На сайті ewe.ua ви побачите розклад рейсів Львів-Брауншвейг. Там буде вказана вся важлива інформація про поїздку, а також - які на цьому маршруті є знижки. Ми пропонуємо вам подорож сучасним туристичним транспортом, що оснащений всіма зручностями. Наші автобуси регулярно проходять технічний контроль, тому вам гарантована безпечна і комфортна поїздка. На сайті є фотографії автобусів, і ви можете візуально оцінити їх стан.
 
Квиток на будь-яке місце ви зможете забронювати безкоштовно. Далі залишиться тільки здійснити оплату: через банк, термінал або на сайті. Потім ми надішлемо вам електронний квиток, і його треба обов'язково роздрукувати.
 

Прекрасне місто Брауншвейг

 
Брауншвейг з'явився ще в 9 столітті. Завдяки швидкому розвитку в 13 столітті місто стало великим торговим центром і увійшло до Ганзейського союзу. Сьогодні ж Брауншвейг є впливовим науковим та освітнім центром: тут проводяться численні дослідження і розробки. Однак і туристу тут є на що подивитися - за більш ніж 1000 років місто обросло архітектурно-історичними пам'ятками.
 
Однією з таких є собор святого Власія, побудований у 12 столітті. Надалі будівля добудовувалася і перебудовувалася, а з 16 століття стала використовуватися як усипальниця князів Вельфів. У 12 столітті на площі поруч з собором, на п'ятиметровому цоколі, було встановлено бронзову скульптуру, що зображає символ міста - «брауншвейзького лева». Сьогодні скульптуру замінили копією, а оригінал знаходиться в музеї.
 
Рекомендуємо у Брауншвейзі:
 
 
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок