Напрям: Рівне - Катовіце (25 березня)

Маршрут Час Місця Ціна

Рівне Катовіце

13:15

відправлення

13 год 35 хв
час у подорожі
01:50

прибуття

18

вільних

Рівне Катовіце

17:30

відправлення

12 год 40 хв
час у подорожі
05:10

прибуття

10

вільних

Рівне Катовіце

13:15

відправлення

13 год 35 хв
час у подорожі
01:50

прибуття

11

вільних


НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Рівне-Катовіце

 
З якою б метою ви не їхали до Катовіце - заробити грошей, вчитися, або тільки транзитом - у всіх цих випадках вам варто подбати про те, щоб дорога до Катовіце пройшла з комфортом, не віднявши багато сил і нервів. Це означає, що вам не обійтися без компанії «East West Eurolines». Саме наші автобуси зроблять подорож Рівне-Катовіце найбільш комфортною!
 

Автобус Рівне-Катовіце


З нами ви будете подорожувати сучасними автобусами, обладнаними точкою доступу до вай-фай, кондиціонерами та іншими зручностями. Наш транспорт регулярно проходить техогляд, тому на вас чекає приємна і безпечна поїздка.
На сайті ewe.ua ви можете знайти розклад рейсів, інформацію про ціни і актуальні акції. Обов'язково почитайте про нашу програму лояльності - з нею ви зможете економити до 25% від вартості квитка.

У вас є можливість забронювати безкоштовно обране місце, а потім купити квиток в один із способів - як онлайн, так і готівкою. Після цього ми надішлемо його вам на електронну пошту. Роздрукуйте квиток і віддайте водієві.


Катовіце


Катовіце відомий сьогодні багатьом. Там розташований один з найбільш популярних аеропортів Польщі. Щорічно крізь нього проходить більше 3 000 чоловік. В основному пасажиропотік забезпечують недорогі авіакомпанії, так звані лоукостери. У Катовіце легко можна знайти роботу та отримати вищу освіту. Тим більше, що вивчити польську мову для громадян України не є великою проблемою. А ще в Катовіце відбуваються змагання з кіберспорту - цілий фестиваль. Можливо, ви знаєте про Катовіце з цього боку? Як би там не було, з нашою компанією у вас є можливість пізнати це місто краще!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок