НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Вінниця-Ряшів


Хочете отримати максимум задоволення за мінімум грошей? Відправляйтеся у подорож Вінниця-Ряшів автобусом компанії «East West Eurolines». Ви можете купити квиток на цьому сайті усього за кілька хвилин.
 

Автобус Вінниця-Ряшів


На сайті компанії ewe.ua ви можете знайти розклад рейсів Україною то до різних країн Європи, ознайомитися з цінами на квитки і актуальними акціями, а також нашою програмою лояльності.
 
Наші автобуси обладнані вай-фаєм, кондиціонерами та іншими зручностями, і регулярно проходять техконтроль. Тому ваша поїздка буде приємною і безпечною. У будь-який час можна обрати та забронювати безкоштовно місце в салоні з подальшою оплатою впродовж терміну резерву. Можна також оплатити автобусні квитки Вінниця-Ряшів відразу, будь-яким зручним вам способом. Завантажте отриманий на пошту квиток в форматі PDF і роздрукуйте його. Все, можна їхати!
 

Ряшів
 

Ряшів- розташований поблизу українського кордону місто з розвиненою промисловістю, особливо машинобудуванням. Він є великим залізничним вузлом, а поруч з містом знаходиться міжнародний аеропорт Ряшів-Ясьонка. Також місто відоме сильною кафедрою російської мови при місцевому університеті.
 
Туристам тут найбільш цікаві Ряшівський замок, побудований на місці стародавнього замку Любомирських, і краєзнавчий музей з 24 000 експонатів і підземним маршрутом під площею Ринок.
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок