Напрям: Варшава - Тернопіль (24 березня)

Маршрут Час Місця Ціна

Варшава Тернопіль

03:10

відправлення

10 год 20 хв
час у подорожі
14:30

прибуття

19

вільних

Варшава Тернопіль

23:00

відправлення

12 год 10 хв
час у подорожі
12:10

прибуття

16

вільних

Варшава Тернопіль

19:00

відправлення

9 год 55 хв
час у подорожі
05:55

прибуття

10

вільних


НАШІ РЕЙСИ

Поїздки за кордон на автобусі: плюси

 
Ви любите подорожувати великою компанією, і хочете економити гроші? Скористайтеся автобусом. Цей транспортний засіб дозволяє відвідати безліч країн за невеликі гроші і з максимальним комфортом. Він оснащений відкидними кріслами, інтернетом, туалетом і кондиціонером.
 

Автобус Варшава-Тернопіль: квитки за доступними цінами


Поїздки до різних міст та країн можуть бути пізнавальними і комфортними завдяки такому транспорту як автобус. Квитки на нього можна замовити тут, на сайті нашої компанії «East West Eurolines». У нас завжди в наявності квитки на популярні рейси до Європи. Ми є офіційним перевізником, тому вам нема чого турбуватися щодо якості поїздки. Ви гарантовано прибудете до пункту призначення вчасно і в повній безпеці. На сайті ви можете забронювати безкоштовно або відразу купити квиток на автобус Варшава-Тернопіль. Бронювання - це досить зручно, якщо вам треба виїхати у певну дату. Реєструйтеся на сайті - так ви зможете відстежити свої замовлення. Ми працюємо на ринку багато років, і заслужили довіру пасажирів. Дуже багато клієнтів довіряють нам і користуються нашими послугами на постійній основі. У нашому автопарку знаходяться автобуси європейського і вітчизняного виробництва. Розглянемо переваги, які ви отримаєте від користування нашими послугами:

 
Тернопіль


Тернопіль - українське місто, знаходиться в західній частині країни, є адміністративним центром Тернопільської області. Він користується популярністю у тих туристів, які хочуть відпочити від метушні. Тут панує умиротворення і спокій. Найвідомішою пам'яткою Тернополя є Тернопільський став. Він знаходитися в самому центрі міста, і є улюбленим місцем відпочинку місцевих жителів. Не менш цікавими є старовинні будівлі, що збереглися до наших днів. Крім архітектурних пам'яток, тут розташовані театри і картинні галереї, де можна долучитися до високого мистецтва. Найпопулярнішими місцями Тернополя є:

Помилка

Ок
Відміна
Ок